WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim

İç & Dış Dekorasyon

İç & Dış Dekorasyon

İÇ DEKORASYON MUTFAK DOLAPLARI (YERLİ/İTHAL)

Mutfak dolabı bir mutfağın vazgeçilmez parçasıdır. Dolapların görüntüsü güzel olduğu kadar kullanışlı da olmalıdır.

KARTONPİYER
Kartonpiyer çağdaş mekanların süsleme sanatıdır. İç dekorasyonda kartonpiyer asma tavan bölme duvar ve tüm alçı dekorasyon işlerinde kalifiye ekibimizle hizmet vermekteyiz.

BANYO DOLAPLARI (YERLİ/İTHAL)
Banyonuzun görünümünü değiştirerek evinizin en seçkin bölümü haline getirmek sizin elinizde. Siz isteyin biz gerçekleştirelim…

RAYDOLAP (SUNTA / TEMPER CAM / PLEKSİ / LAKE PARK)
Ray dolap sayesinde evinizin ya da işyerinizin görünümü estetik açıdan dahaçekici hale gelmesinin yanı sıra ray dolap; kullanım alanlarındaki yer kazanımlarını da artırmaktadır.

MUTFAK-BANYO TEZGAHLARI (GETART/SAMSUNG/KROKİ SURFACES / LG / ÇİMSTONE / GRANİT / MERMER / SILESTONE)
Mutfak ve banyolar 5 boyut ile yeniden hayat buldu.

TV ÜNİLERİ
Salonlara, oturma odalarına, modern şık ve kullanışlı, siz müşterilerimizin isteğine göre tasarım, renk ve modellerde tamamı ile size özel olarak yapılmaktadır. Tüm modeller size özel odanıza göre istemiş olduğunuz renk ve modelde tasarlanıp üretilmektedir.

LAMİNAT-LAMİDE PARKE
Pratik, ekonomik ve dayanıklı zemin kaplamaları olarak bilinen Laminant parkeler, kolay uygulama olanağı ve dekoratif görünümü ile son derece tercih edilen bir parkedir.

ALÇIPAN VE ASMA TAVAN
Alçıpan ve asma tavan detay ve özen ister, detay ve özen ise kalitede gizlidir. BOYA Bir boyadan örtücülük, beyazlık, su kaldırma gücü, rahat uygulama, ekonomik, renklilik, ve sarfiyat bekliyoruz. Sizce de çok oluyoruz değil mi? 

DIŞ CEPHE DEKORASYON

Isı ve sez izolasyonu bilincinin artmasıyla günlük yaşamımızda sıkça duyduğumuz dış cephe mantolama kelimesinin yapı sektöründeki tam karşılığı, binanın dış cephesinin strafor ve buna muadil ürünlerle giydirilerek izole edilmesi işlemidir. Bu işlemi yaparken Mantolama sisteminin değişik çeşitleri ve evreleri vardır.

    Cart